O nás

Náš zapsaný spolek byl založen, aby rozšířil možnost pracovat pro Vás způsobem, který je nad rámec poraden a ordinací. Způsobem, který Vás má naučit něco o Vás samotných. Abyste pochopili svou vlastní vnitřní sílu a dokázali se postavit jakékoli manipulaci a zvůli. Neboť každý z Vás si zaslouží Lásku, úctu, Bohatství. Každý z Vás však tyto hodnoty vidí v něčem jiném. Jsme tu proto, abyste se naučili vnímat život jako dar a věděli, že každá situace, ve které se nacházíte, má řešení. Jsme tu proto, abychom Vás posunuli z role oběti, do role lodivoda, režiséra svého života. Protože náš přístup k člověku je celostní.

Jsme tu pro Vás, pokud o naši pomoc sami budete stát...

PROČ JSME JINÍ.... NEPŘEHLÉDNĚTE PROSÍM!

Vycházíme z učení staré čínské filosofie, a proto nemůžeme oddělovat duši a mysl od těla. U nás nenajdete rozkouskovaného člověka na nohy, ruce, hlavu, šíji.... MASÁŽ U NÁS JE JEDINEČNÁ. Další jedinečností je náš přístup k životu a k sobě samému, zde uvádíme pravidla, dle kterých se řídíme.

CO U NÁS DOSTANETE:
Vždy exklusivní a nadstandardní služby spojené s masážemi, které jsou založeny na specialitách, jakými jsou:

Termoterapie - kdy při masáži dostáváte regenerační, detoxikační nebo léčivou dávku NEJČISTŠÍ ENERGIE, působením tohoto přístroje tak, aby došlo k nastartování obnovy VŠECH buněk ve Vašem těle, a abychom docílili uzdravení fyzického těla - přístroj je podložen dlouhodobým výzkumem NASA (1963) a jeho technologie dostala nejvyšší možné ocenění 2 Nobelovy ceny! V zahraničí je jeho působení využíváno, především k léčbě rakoviny, ale nejen zde, více jak 15 let.

Komplexní působení bioinformačních přípravků DIOCHI, které mají více jak 2O-ti letou tradici a jsou založeny na tisícileté praxi čínské medicíny. Pracují na buněčné úrovni a v kombinaci s Termoterapií se zvyšuje jejich účinek a urychluje se ozdravný proces!
Oleje Nobilis Tilia: unikátní, nejčistší oleje jak nosné, tak éterické, které nám umožňují do hloubky pracovat s Vaší psychikou, starými emocionálními bloky, které mohou negativně ovlivňovat Váš život, aniž si to uvědomujete. 

Aromamasáž využívá léčebných sil silicových olejů k uvolnění a posílení. Při ní se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Je vysoce relaxační terapií nejen pro tělo a mysl, ale působí zejména na nervovou soustavu. Stejně tak pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se také inhalují. Blahodárné vlastnosti olejů je tedy možné využít nejen k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha chvil našeho života.