Masáže

Masáž

Masáž je terapie, kterou se mohou aplikováním tlaku na svaly a tkáně léčit zranění, zmírňovat bolesti a stres, zlepšovat krevní oběh a uvolňovat napětí. Je nejstarší formou terapie. Součástí masáže je...

Termoterapie

Působení celého komplexu podložky BIO -MAT na změnu vnitřního prostředí organismu - kinetickou energií, kterou vytváří teplo, je krev v těle nucena k rychlejšímu průtoku, to samo o sobě evokuje rozšíření tepenného a žilního systému, ale i lymfatického systému, tím dochází k urychlení detoxikace organismu a z těla jsou vylučovány škodliviny potem a močí. Proto je nutné zvýšit příjem tekutin, nejlépe čisté vody. (Tato služba je poskytováná klientům zcela ZDARMA)

Aromaterapie

Druh alternativní medicíny, který užívá rostlinné těkavé látky známé jako éterické oleje a další vonné složky za účelem změny mysli, nálady, procesu poznávání nebo zdraví. V aromaterapii se používají rostlinné oleje (slunečnicový, olivový, sezamový, mandlový aj.), do kterých se přidávají aromatické olejové esence. Oleje se míchají těsně před masáží a to podle potřeby účinku buď stimulující (jang), nebo uklidňující (jin). Tato forma ošetřování se řadí pod alternativní medicínu.
Aromamasáž využívá léčebných sil silicových olejů k uvolnění a posílení. Při ní se spojuje požitek z vůně s ozdravnou silou dotyku. Je vysoce relaxační terapií nejen pro tělo a mysl, ale působí zejména na nervovou soustavu. Stejně tak pomáhá podporovat imunitní systém a aktivovat nebo stabilizovat psychiku. Vysoce účinné silicové oleje pronikají během masáže kůží do těla a zároveň se také inhalují. Blahodárné vlastnosti olejů je tedy možné využít nejen k léčbě běžných zdravotních obtíží, k posílení fyzické a duševní pohody, ale i ke zpříjemnění mnoha chvil našeho života.
Při masážích jsou používány prvotřídní nosné a éterické oleje firmy Nobilis Tilia.